Home -> RECIEPIENTS -> BUSARY ->2011/2012

LIST OF  THE 2011 /2012 IKEOHA FOUNDATION SCHOLARSHIP/BURSARY AWARDEES  FROM ANINRI L.G.A
N50,000 EACH                                   


S/N

NAME

SEX

TOWN

SCHOOL

COURSE

LEVEL

1

CHUKWU EUCHARIA

F

MPU

ESUT

MASS COMM

300

2

CHUKWUORJI UCHENNA F.

M

MPU

ESUT

IND. PHYS

400

3

EKWE MERCY I.

F

MPU

ESUT

APP.MICRO BIO

400

4

AJA BENJAMIN

M

MPU

IECE

AGRIC

5/5

5

NWAGBARA O.J

M

MPU

IECE

POL.SC EDU

400

6

CHUKWUAJA SHEDRACK

M

MPU

IMT

CHEM.ENG

¾

7

OKEREKE EMILIA O

F

MPU

IMT

DTM

HND2

8

UDEH STEPHEN O

M

MPU

IMT

SC LAB TECH

HND1

9

AKPA ANDREW O

M

MPU

UNEC

BANKING/FINANCE

4/4

10

AJURO LOIS O.

F

MPU

UNN

ENGLISH

4/4

11

IKPENWA G.M

M

NDEABOH

EBSU

MEDICINE

500

12

ONWUKWE E.V.

M

NDEABOH

EBSU

MEDICINE

500

13

ACHIELEKWA V.I

F

NDEABOH

ESUT

EDU GT

M.ED

14

AJA SAMPSON.C

M

NDEABOH

ESUT

IND.CHEMISTRY

300

15

EZE GRACE O.

F

NDEABOH

ESUT

ECONOMICS

¾

16

EZE IFEANYICHUKWU

M

NDEABOH

ESUT

AEC

4/5

17

OKORIE FIDELIS C.

M

NDEABOH

IMT

FOOD TECH

400

18

OKOROCHA KENNETH

M

NDEABOH

IMT

CHEMISTRY

HND1

19

OKAFOR KENNETH C

M

NDEABOH

MOUAU

HMT

300

20

ALIKWE O.P

M

NDEABOH

UNN

PALG

300

21

ALIEJIM LINDA C.

F

NENWE

ESUT

URBAN & REGIONAL PL

4/5

22

EGBO MAUREEN

F

NENWE

ESUT

MME

400

23

KAMA EMMANUELLA N

M

NENWE

ESUT

MEDICINE

500

24

MBA KINGSLEY

M

NENWE

IMT

SC. LAB. TECH

HND1

25

OGBONNA M.I

M

NENWE

IMT

PUB ADMINISTRATION

HND1

26

UGWUOKE H.C

F

NENWE

IMT

ACCOUNTANCY.

HND2

27

ONYEKELU EMMANUEL

M

NENWE

UNEC

MED/REHABILITATION

4/5

28

ANINWORIE ONYEKACHI

M

NENWE

UNIZIK

IGBO  LANG.

4/4

29

NDUBUISI CHUKWUNONSO F.

M

NENWE

UNN

MCB/BCH

¾

30

EZE MOSES C.

M

NENWE

UNN

BUS MGT

4/4

31

ANI JULIET.C

F

ODUMA

ESUT

CIVIL.ENGINEERING

300

32

ENWELONYE THREASA

F

ODUMA

ESUT

IND.MATHS

¾

33

OBASI MOSES M

M

ODUMA

ESUT

PSYCHOLOGY

400

34

ONYEABOH PRISCILLA O

F

ODUMA

ESUT

ACCOUNTANCY

400

35

ORJI LIVINUS A

M

ODUMA

ESUT

APPLIED BIO.BIOTECH

300

36

AGWU IFEYINWA

F

ODUMA

IMT

ACCOUNTANCY

HND2

37

EKWE ANENE N.

M

ODUMA

UNEC

MED&SURGERY

500

38

EKWE CHINWOKE O

M

ODUMA

UNEC

NURSING

5/5

49

AKPA JUSTINA N

F

ODUMA

UNN

ADULT EDU&ADM

400

40

UMAHI IFEANYI J.

M

ODUMA

ESUT

IND.CHEMISTRY

300

41

OKORO IFENYINWA

F

OKPANKU

ABSU

MARKETING

400

42

UZOR NKECHINYERE J.

F

OKPANKU

EBSU

MARKETING

¾

43

CHUKWU LAWRENCE

M

OKPANKU

ESUT

BUS.ADMINISTRATION

400

44

UZOIGWE FERDINAND

M

OKPANKU

ESUT

CHEM.ENGINEERING

500

45

UZOR BONIFACE N

M

OKPANKU

ESUT

AMB

4/4

46

ONU BLESSING F.

F

OKPANKU

IMT

SC.LAB.TECH

400

47

OGBONNA CHUKWUEMEKA R

M

OKPANKU

UNIJOS

ECONOMICS

300

48

CHUKWU EMMANUEL

M

OKPANKU

UNIZIK

PUB ADMINISTRATION

PG

49

NGENE CHARLES C.

M

OKPANKU

UNN

BOTANY

4/4

50

NWONYE OGECHI

F

OKPANKU

UNN

PHILOSOPHY

¾

 

 

 

 

 

 

 

 

2011/2012 SCHOLARSHIP/BURSARY AWARDEES  FROM AWGU L.G.A
N50,000 EACH


S/N

NAMES

SEX

COMMUNITY

SCHOOL

LEVEL

REG. NO.

1.

OKOYE GODFFERY U.

M

AWGU

ESUT

4/5

ESUT 2007/88347

2.

CHUKWUBUIKE OBUMNENE N.

M

AWGU

UNN

5/6

UNN 2006/139674

3.

OKOLIE EMMANUEL C.

M

AWGU

UNN

4/5

UNN 2007/15010

4.

AGBA EBERE CATHERINE

F

AWGU

ESUT

3/4

ESUT 2007/89926

5.

CHIJIOKE EMILIA

F

AWGU

ESUT

3/4

ESUT/2008/99865

6.

NWABUEZE CHINEDU

M

AWGU

ESUT

5/5

ESUT/2006/82383

7.

OBIDINANWA COSMAS I.

M

MGBIDI

ESUT

4/4

ESUT 2007/90158

8.

DIBIO JOHNPAUL

M

MGBIDI

FED POLY OKO

4/4

ESUT/2007/89958

9.

OBASICHUKWU EMMA I.

M

MMAKU

IMT

4/4

IMT/PAD/N/2008/039

10

UDE-ENE SUNDAY FELIX

M

MMAKU

EBSU

4/4

EBSU/2008/47377

11

CHUKWUOBASI RITA O.

F

MMAKU

EBSU

300

EBSU/2009/50864

12

ANIUZU KENECHUKWU

M

MMAKU

EBSU

3/4

EBSU/08/SOC/46054

13

IGBOACHU SYDNEY. O

M

AWGUNTA

IMT

3/4

IMT/PAD/H2010/441

14

ONYEMA  FESTIUS .A

M

AWGUNTA

IMT

4/4

IMT/BAM/H2009/401

15

AKA CHRISTIAN .C

M

EZERE

IMT

4/4

IMT/ME/H2009/061

16

ILOJI PASCAL .O

M

EZERE

ESUT

6/6

ESUT/2006/82359

17

OKO ONUORA .L

M

NENWENTA

ESUT

3/4

ESUT/2009/100339

18

OKORO ONYINYE L.

F

NENWENTA

ESUT

3/4

ESUT/09/99274

19

IKE OBIDIMMA .D

M

NKWE

ESUT

4/5

ESUT/08/94863

20

ONAGA LOVETH .C

F

NKWE

UNN

5/5

UNN/2007/148841

21

OKOYE LVIINUS U.

M

UGWUEME

IMT

3/4

IMT/QS/H2010/017

22

OKEKE MIRACLE O.

M

UGWUEME

IMT

4/4

IMT/H2009/447

23

EZEAGWU IFEOMA L.

F

MGBOWO

IMT

4/4

IMT/MC/H2009/6391

24

UCHE OSITA W.

M

MGBOWO

MOU OF AGRIC UMUDIKE

3/4

MOUAU/09/13522

25

0GU HYACINTH ONYINYE

M

MGBOWO

ESUT

5/5

ESUT/2008/84228

26

OKAFOR JERRY ANENE

M

OWELLI

ESUT

4/4

ESUT/07/90598

27

OKAFOR  SHEDRACK I.

M

OWELLI

ESUT

3/4

ESUT/08/94805

28

ORJI OGEMDI C.

M

AMOLI

UNEC

5/6

2007/150188

29

CHUKWU OLUCHI C.

F

IHE

IMT

3/4

IMT/AC/H2010/276

30

OKAFOR FRIDAY U.

M

OGBAKU

ASUTECH

4/4

ASUT/2007/48140

31

OGUEJIOFOR VIVIAN J.

F

AMOLI

IMT

4/4

IMT/SLT/H2009/028

32

FAITH SYLVESTER

F

OGUGU

ESUT

4/4

ESUT2009/99564

33

ORJI FERDINAND A.

M

OGUGU

IMT

3/4

IMT/CHE/H2010/123

34

ANUGWO JENNIFER O.

F

UGBO

UNEC

4/5

2008/160582

35

OKOKLO BENJAMIN E.

M

UGBO

IMT

4/4

IMT/BT/H2009/036

36

UDEANEKE CHEKWUBECHI

F

ISU-AWAA

ESUT

3/4

ESUT/200891938

37

UDEH BEST CHIJIOKE

M

ISU-AWAA

IMT

4/5

IMT/PAD/H2010/272

38

OKAFOR CHIOMA VYONNE

F

AGBUDU

EBSU

3/4

EBSU/2009/EC/50201

39

ENEH CYNTHIA C.

F

AGBUDU

IMT

3/4

IMT/CS/H2010/155S

40

IGWE JOHN C.

M

ABGOGUGU

ESUT

5/5

ESUT/2006/82241

41

OKOYE JOVITA NNEKA

F

AGBOGUGU

FED.SCHL DENTAL TECH

3/4

FSDT/09/01581

42

OKONKWO KINGSLEY

M

AGBOGUGU

NAU

5/6

2006/010581

43

NWEKE EBERE R.

F

AGBOGUGU

ESUT

4/4

ESUT/07/85482

44

NDUBUISI ANTHONY O.

M

IHE

IMT

4/4

CE/H2009/010

45

CHUKWU NESOCHI LAZ

M

IHE

ESUT

5/5

ESUT/2006/82548

46

OKOLO DAVID A.

M

IHE

IMT

3/4

IMT/AET/H2010/005

47

OKONKWO OZIOMA A.

F

ITUKU

IMT

4/4

IMT/AET/2009/028

48

OGBUAGU EMMANUEL E.

M

ITUKU

ESUT

3/4

ESUT/2009/99301

49

 ENEH CHUKWUMA JOHN

M

OGBAKU

UNN

5/6

2006/140176

50

OKANU JUDITH NKECHI

F

OGBAKU

ESUT

4/4

ESUT/07/85886

 

 2011 /2012 IKEOHA FOUNDATION SCHOLARSHIP/BURSARY AWARDEES  FROM EZEAGU L.G.A
N50,000 EACH


S/N

NAME

SEX

TOWN

SCHOOL

COURSE

LEVEL

1

OZONWACHUKWU UCHE K.

M

IWOLLO

IMT

COMPUTER SCIENCE

HND II

2

IKE EZINNE GRACE

F

AGUOBU IWOLLO

ESUT

S.C.E.

400L

3

NZEKWE CHUKWUKA V.

M

IWOLLO

ESUT

INDUSTRIAL CHEM

300L

4

CHIDOBE PRINCE CHIMA

M

IWOLLO

IMT

E.E.E.

HND II

5

MADUIKE CELESTINE L.

M

UMANA NDIAGU

IMT

MECH ENGR

HND II

6

ILOAMA MICHAEL ANAYO

M

UMANA NDIAGU

IMT

QUANTITY SURVEYING

HND I

7

ONYEBUCHI OKECHUKWU

M

AWHA IMEZI

UNN

FOOD SCI & TECH.

500L

8

OFFOR JOHNPAUL

M

IMEZI OWA

ESUT

APPLIED BIOLOGY

400L

9

AGU OSMOND O.

M

AWHA IMEZI

ESUT

AGRIC. ENGR.

500L

10

CHINAMA NKECHI

F

AGBA UMANA

IMT

CHEMICAL ENGR

HND II

11

CHIELO VICTOR A.

M

AGBA UMANA

ESUT

INSURANCE

400L

12

EGWU JOSEPHAT O.

M

OBINOFIA NDIAGU

UNN

PUB ADM

400L

13

OFFOR CHIBUZOR E.

M

IMEZI OWA

UNN

PHARMACY

400L

14

ONYIA CHRISTIAN I.

M

OBELEAGU

ESUT

COMP. ENGR.

400L

15

OGUJI EMEKA M.

M

ISIUGWU UMANA

IMT

MECH. ENGR.

HND II

16

OKAFOR CHRISTIAN O.

M

MGBAGBU OWA

ESUT

ECONOMICS

300L

17

UDEH OKWUDIRI E.

M

UMUAJI MGB

ESUT

APP. BIOCHEM

300L

18

OKOYE SOLOMON U.

M

UMULOKPA

UNN

MED LAB SCI

400L

19

OKECHI OLUCHI E.

F

AKAMA OGHE

NAU

ACC

P.G.

20

MAGBO SAMSON P.

M

AKAMA OGHE

UNN

ECONS

300L

21

EKWUEME ANAYO J

F

IMEZI OWA

IMT

MARKETING

HND I

22

EJIOFOR JOHN T.

M

OYOFO OGHE

IMT

CHEMICAL ENGR

HND II

23

ENEKWE STANLEY T.

M

AMANKWO OGHE

OKO POLY

COMPUTER ENGR.

400L

24

OLIME CHINENYE M. J.

F

OYOFO OGHE

UNN

SOC SCI

400L

25

OKEKE HENRIETHA N.

F

AKAMA OGHE

IMT

MARKETING

HND II

26

MENIRU OBINNA J.

M

AMANSIODO

FUTO

A.G.E.

400L

27

EZE CHRIS OKWUDILI

M

OKPOGHO

UNN

PHYSICS/ASTRO

400L

28

CHIELO ONYINYE

F

AMANKWO OGHE

ESUT

BANKING

400L

29

NDUAGUBA CHINWENDU C.

F

AMANKWO OGHE

IMT

SLT

HND II

30

OKEKE JACINTA AMOGE

F

AGUOBA OBELEAGU

ESUT

BANKING & FIN.

300L

31

UGWUOZOR JULIET O.

F

AMANKWO OGHE

EBONYI

ACCOUNTANCY

400L

32

ANI JUDE EMEKA

M

IHUONYIA

IMT

CVE

400L

33

MADUMERE CHARITY O.

F

UMUMBA NDIUNO

UNN

EDU/ENG

300L

34

NWOSU CHINYEAKA

M

IHUONYIA

ESUT

E.E.E.

400L

35

OTI MARY O.

F

UMANA

IMT

COMPUTER SCIENCE

HND II

36

UZOEFUNA NONYELUM F.

F

OLO

ESUT

ACCOUNTANCY

400L

37

EGWUATU NELSON

M

OLO

ESUT

BUILDING TECH.

400L

38

CHIJIOKE IFEOMA M.

F

AGUOBU OWA

UNN

SOC. WORK

300L

39

ONWUKA AGATHA CYNTHIA

F

MGBAGBU OWA

OSISATECH

MASS COMM.

300L

40

IGWENAGU UJU J.

F

OBINOFIA NDIAGU

CARITAS

MICRO BIOLOGY

400L

41

UZOECHI VENATUS

M

IWOLLO

IMT

EEE

400L

42

ANIEKWU ZANDRA I.

F

IMEZI OWA

ESUT

MEDICINE

500L

43

OZONWANJI ADAOBI L.

F

OLO

UNN

LAW

500L

44

0Z0NKEM EMMANUEL C

M

IHUONYIA

ESUT

EEE

400L

45

IGBOKWE C. PATIENCE

F

OBINOFIA NDIAGU

ESUT

MECH. ENGR.

500L

46

OZOILO KINGSLEY C.

M

UMUMBA NDIAGU

ESUT

POL SCI

400L

47

NWOKOLO MALACHY O.

M

OYOFO OGHE

IMT

EEE

400L

48

OFFORNYELU RAPHAEL O.

M

AGBA UMANA

IMT

CHEMICAL ENGR

400L

49

NNABUIKE  ROBERT C.

M

UMUMBA NDIUNO

ESUT

ACCOUNTANCY

400L

50

CHIELO JULIET ADAOBI

F

AGUOBU UMANA

ESUT

POL SCIENCE

400L

 

 2011 /2012 IKEOHA FOUNDATION SCHOLARSHIP/BURSARY AWARDEES  FROM UDI L.G.A
N50,000 EACH

 

Name

Sex

Town

School

Department

Level

1

Agueze,Faith Odinkemma

F

Umuaga

IMT

Accountancy

HND11

2

Ani Nnenna Salomy

F

Okpatu

ESUT

Med&Surgery

6/6

3

Onyia Chinenye Stella

F

Amokwe

IMT

Public Administration

HND1

4

Agada Gregory Chimezie

m

Ukana

UNCE

Law

¾

5

Eneh, Priscilla Nkechi

f

Obioma

ESUT

Mass Communication

¾

6

Madu Emmanuel Ebuka

m

Ukana

ESUT

Economics

4/4

7

Agu, Collins Nzubechukwu

m

Umuabi

IMT

Mech Engr

HND1

8

Egbujie Richmond Ozoemena

m

Affa

ESUT

Chemical Engr

5/5

9

Eneje,Christopher Chukwuma

m

Obioma

IMT

Chemical Engr

HND1

10

Anieke Christiana Oge

f

Affa

IMT

Chemical Engr

HND11

11

Ugwueme Bethrand Okey

m

Nze

ESUT

Med & Surgery

5/6

12

Ozor Anthony Osita

m

Abor

UNN

Law

5/5

13

Eze Salome Onyinye

f

Umuabi

ESUT

HPE

¾

14

Ugwu Emeka Felix

m

Nsude

ESUT

Chemical Engr

5/5

15

Ozoede, Chukwuebuka Victor

m

Nsude

Fed.Poly Oko

Computer Engr

HND11

16

Agbanaga Ndiamaka P

f

Umoka

IMT

Purchasing & Supply

HND11

17

Onyia Valentine O

m

Agbudu

IMT

Civil Engr

HND11

18

Ogwuka Ifeoma Patience

f

Awhum

ESUT

Science & Compt Edu

4/4

19

Umeh, Virginus Obioma

m

Akpakwume

IMT

Accounting

HND11

20

Ngwuani, Uchenna Joseph

m

Umoka

ESUT

Coop& Rural Developt

¾

21

Enem, Tochukwu Basil

m

Egede

ESUT

Mech/Produ Engr

5/5

22

Nevo, Juliet Ogechukwu

f

Udi

IMT

Chemical Engr

HND11

23

Ezeh, Chiamaka Makuchukwu

f

Nachi

ESUT

Accountancy

¾

24

Onoh, Chinonso

m

Ngwo

ESUT

Civil Engr

5/5

25

Eneh, Anderson Ogugua

m

Obinagu

ESUT

Accountancy

4/4

26

Eze Uchenna O

f

Obinagu

IMT

Computer Science

HND11

27

Eze Nnamdi Ezra

m

Amokwe

ESUT

Mech/Produ Engr

5/5

28

Mgbodile Rachael Chinenye

f

Abor

UNN

Psychology

4/4

29

Eneh,Ebuka

m

Udi

ESUT

Chemical Engr

4/5

30

Ebue, Jude Chigozie

m

Ebe

ESUT

Industrial Physics

4/4

31

Ikegwu Ugochukwu Ken

m

Okpatu

ESUT

Public Administration

4/4

32

Ozor Augustine Sunday

m

Umulumgbe

EBSU

Applied MicroBiology

4/4

33

Alioke, Chibuzor Patrick

m

Amokwe

UNEC

Medical Rehab

5/5

34

Igboji, Chinenye Crystal

f

Awhum

ESUT

Industrial Physics

¾

35

Ude Izuchukwu Christopher

m

Nachi

IMT

Chemical Engr

HND11

36

Eze Chinenye Vera

f

Umuabi

ESUT

Public Administration

¾

37

Amalu,Adaeze Winifred

f

Ekeh

ESUT

Mass Comm

¾

38

Ali,Justine Chidozie

m

Abia

Fed Poly Nekede

Mech Engr

HND1

39

Okechukwu Chima Smart

m

Umuaga

UNEC

Med & Surgery

6/6

40

Anoh Henry S

m

Umuabi

ESUT

Industrial Chemistry

¾

41

Okpo Ginika Divinefavour

f

Akpakwume

IMT

Agric Engr

HND1

42

Odinko Chidiogo Lynda

f

Egede

UNN

Biochemistry

4/4

43

Eze Maxwell Nonso

m

Ebe

IMT

Quantity Survey

HND11

44

AMU Luke Ifeanyi

m

Akpakwume

IMT

Civil Engr

HND11

45

Omulu Michael Ugochukwu

m

Egede

UNN

Astronomy/Physics

4/4

46

Udeh Chinwe Juliet

f

Eke

UNN

Pharmacy

4/5

47

Uzo IZUCHUKWU

M

Amokwe

UNN

OMPT/Statistics

4/4

48

Okafor Oluchi N

F

Affa

ESUT

Economics

¾

49

Onyianta Chinweokwu

f

Udi

UNN

H/Sci/Nut/Dietics

¾

50

Igweonyia Uzoma

M

Amokwe

UNN

Microbio/Biochem

¾

 2011 /2012 IKEOHA FOUNDATION SCHOLARSHIP/BURSARY AWARDEES  FROM ENUGU NORTH L.G.A
N50,000 EACH


       S/N

NAME

SEX

TOWN

SCHOOL

COURSE

REG. NO.

LEVEL

1

MKPUME CHUKWUDI

M

NGWO

ESUT

BUS.ADM

ESUT/2008/95738

4/4

2

ONOH IFEANYI P

M

NGWO

ESUT

BUS ADM

ESUT/2007/89198

4/4

3

OZOR P. AMOBI

M

NGWO

IMT

ACCT

IMT/AC/H2009/172

HND2

4

EZE JOY OLUCHI

F

NGWO

IMT

MKT

IMT/MKT/H2009//255

5/5

5

ALOR I.M

M

 

IMT

ACCT

IMT/AC/H2009/239

HND2

6

UGWU VICTOR O.

M

OGUI NIKE

UNEC

MED. REHAB.

08/158719

4/5

7

ANI MICHAEL CHIBUIKE

M

NGWO

ESUT

INS. & RISK MGT.

ESUT/2009/95970

3/4

 2011 /2012 IKEOHA FOUNDATION SCHOLARSHIP/BURSARY AWARDEES  FROM IGBOEZE NORTH L.G.A
N50,000 EACH


S/N

NAME

SEX

TOWN

LGA

SCHOOL

COURSE

REG. NO.

LEVEL

1

OJOBOR CHRISTIAN C.

M

INYI

IGBOEZE NORTH

CRUTECH

CHEM.SC

CRUT/08/CHM/023

3/4

2

AGBO LILIAN C

F

ENUGU EZIKE

 

EBSU

NURSING

ESUT/2007/37556

5/5

3

AGBO PEACE C.

F

EN.EZIKE

 

ESUT

SC&COMP.EDU

ESUT/2008/94341

3/4

4

EKERE ALOYSIUS I

M

OKPO

 

ESUT

AGR/BIO.ENG

ESUT/08/95025

4/5

5

EZE OKECHUKWU J.

M

EN.EZIKE

 

ESUT

EEE

ESUT/2007/83555

5/5

6

ODOH MARTINS E.

M

AJI

 

ESUT

APP.MCB

ESUT/09/99562

3/4

7

OKAFOR PASCAL E.

M

ABBAH IGOGORO

 

ESUT

CHEM.EDU

07/60571

4/4

8

UDE HYCINTH C.

M

UMUOPU

 

ESUT

CHEM.ENG

2006/82255

5/5

9

EZEOYIGA PAUL O

M

UMUOKENWA

 

IMT

SLT

IMT/SLT/H2009/207

HND2

10

OHAGWU CYNTHIA N.

F

UGBAIKE

 

IMT

ACCT.

AC/H2009/069

4

11

UGWU ANTHONY C

M

UMUITODO

 

IMT

ACCT

H2009/350

HND2

12

EZE EBERE B

F

ISIUGWU

 

MOUAU

BIOCHEM

MOUAU/08/11609

4/4

13

EYA JACINTA N

F

AMUFIE

 

RSUT

MED.LAB SC

DE;2008/3365

4/5

14

ABUGU JUDE O.

M

EN.EZIKE

 

UNN

MED.RAD

2008/163000

4/5

15

ADONU LEVI Z.

M

UROSHI

 

UNN

PHARM.

2006/139852

5/5

16

EKE MARYANN I.

F

ONICHA

 

UNN

ACCT.

2009/166683

3/4

17

EYA EJIKEME B.

M

AMUFIE

 

UNN

PHARM.

2007/147715

4/5

18

EZE HILLARY C.

M

AJI

 

UNN

ACCT.

2007/148467

4/4

19

IDOKO CHRISTIAN C.

M

AMUFIE

 

UNN

MED.RAD.

2006/139150

5/5

20

MAMA KINGSLEY N

M

ISIUGWU

 

UNN

PHARM.

2006/139474

5/5

21

NNAJI EBERECHUKWU B.

F

EN.EZIKE

 

UNN

ZOOLOGY

2009/163890

3/4

22

NWABUGU LAWRETTA C

F

AMACHALLA

 

UNN

EDU PHYS.

2009/168299

3/4

23

OGBAJE CHIBUEZE P.

M

ISIUGWU

 

UNN

PHYS& ASTRO

2008/162401

3/4

24

OMEH CHINEDU A.

M

UFODO

 

UNN

MED.RAD.

2007/149608

5/5

25

UGWUANYI SHEDRACK C.

M

IMUFU

 

UNN

EEE

2008/158221

4/5

 

 


© 2010-2014 Ikeoha Foundation | All rights reserved